vier de zondag

Onder het mom van: “alles valt te vieren!” vieren we vanaf nu de vierde zondag van de maand met muziek! Alles waarvan wij denken dat het leuk is om op een zondagmiddag te horen. (En denk gerust mee: er is nog best wat plek in onze denktank!)


De tweede Vierde Zondag zal muziekgroep Lokono hun Arowakse liederen uit Suriname ten gehore brengen. Nadat we vorige maand hebben ontdekt dat Romeo niet alleen kan dansen (hij geeft de salsalessen), maar ook muziek kan maken, waren wij natuurlijk heel enthousiast dat hij en zijn gastmuzikante Soraya aankondigden dat zij, samen met de rest van de muziekgroep, de tweede Vierde Zondag wel wilden vullen! Wij kunnen niet wachten!

Muziek op de zondagmiddag: wie wil dat nu niet? Kom je?
De deur gaat open om 14:30 en om 15:00 start de muziek. Entree is gratis, drankjes zijn voor eigen rekening. En verder hoef je alleen maar te genieten! (En dansen mag!)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *